Apartament dwupokojowy w kompleksie „Sun Wave”
  • 145,000€
  • 1,559€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 4
    Этаж
  • 93 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 150
    Расстояние до моря
  • 970
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przestronny apartament dwupokojowy w kompleksie Sun Wave, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament dwupokojowy w elitarnym kompleksie Sun Wave, położonym w malowniczym mieście Święty Włas. Apartament o powierzchni 93 m² znajduje się na 4. piętrze. Z jego balkonu roztacza się przyjemny widok na morze i dziedziniec kompleksu.

To doskonała opcja dla osób szukających komfortowego lokum na letni wypoczynek lub korzystnej inwestycji pod wynajem. Kompleks Sun Wave oferuje rozwiniętą infrastrukturę, co sprawia, że mieszkanie tutaj jest wygodne i przyjemne.

Kluczowe zalety:

  • Przestronna powierzchnia: 93 m² dla komfortowego mieszkania.
  • Przytulne wnętrze: Gotowe do zamieszkania.
  • Rozwinięta infrastruktura: Kompleks oferuje wszystko, co potrzebne do wypoczynku.
  • Przyjemny widok: Widok na morze i zadbany dziedziniec.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację!

  • Adres: Sun Wave
  • Miasto: Święty Właz
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8256
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 8:25 pm
  • ID nieruchomości 43088
  • Cena 145,000€
  • Powierzchnia 93 m²
  • Sypialnia 1
  • Комнат 2
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 4
  • Расстояние до моря 150
  • Такса поддержки (€/год) 970

Informacje kontaktowe