Dwupokojowy apartament w kompleksie “Złota Rybka”
  • 130,000€
  • 2,063€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 4
    Piętro
  • 63 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 150
    Odległość od morza
  • 200
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przestronny dwustaen apартамент (63 m²) w kompleksie „Złota Rybka”, Nessebar!

Oferujemy na sprzedaż przytulny apартамент w kompleksie „Złota Rybka” (Zlatna Ribka), położonym w jednej z najspokojniejszych i najdogodniejszych do życia dzielnic miasta Nessebar. Mieszkanie o powierzchni 63 m² znajduje się na 4. piętrze i stanowi doskonałą opcję zarówno na sezonowy wypoczynek, jak i do całorocznego zamieszkania.

Kompleks „Złota Rybka” wyróżnia się klasyczną architekturą, wysoką jakością budownictwa oraz bliskością do słynnych piaszczystych wydm południowej plaży Nessebaru.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Optymalny układ (63 m²): Mieszkanie ma przestronne i jasne pokoje. Składa się z dużego salonu z wydzieloną częścią kuchenną, komfortowej, oddzielnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Duża powierzchnia pozwala na wygodne zorganizowanie przestrzeni do życia i przechowywania rzeczy.

  • 4. piętro: Zapewnia dobry widok na okolicę, obfitość naturalnego światła oraz brak hałasu z terenów pieszych. W budynku znajduje się winda dla komfortowego dostępu.

  • Gotowość do zamieszkania: Mieszkania w tym kompleksie często wybierane są do stałego zamieszkania ze względu na dobrą izolację termiczną oraz bliskość do infrastruktury miejskiej.

Infrastruktura kompleksu:

Do dyspozycji właścicieli i gości:

  • Otwarty basen z częścią wypoczynkową.

  • Zamknięty, zagospodarowany teren.