Dwupokojowy apartament w kompleksie „Gardenia Hills”
  • 69,900€
  • 1,092€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 64 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 1100
    Odległość od morza
  • 448
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przestronny dwustaen apартамент (64 m²) z widokiem na basen w Gardenia Hills, Koszaryca!

Oferujemy na sprzedaż przytulny apartament w malowniczym kompleksie Gardenia Hills (Gardenia Hills), położonym u podnóża gór Stara Planina. Mieszkanie o powierzchni 64 m² znajduje się na wygodnym 1. piętrze i jest skierowane na wewnętrzny dziedziniec z bezpośrednim widokiem na basen.

Kompleks Gardenia Hills to idealne miejsce dla tych, którzy szukają ciszy i czystego górskiego powietrza, pozostając jednocześnie w kilku minutach jazdy od aktywnego życia Słonecznego Brzegu.

Główne cechy i zalety:

  • Widok na basen: Okna i taras wychodzą na centralną strefę wodną kompleksu. Położenie na 1. piętrze daje unikalną przewagę — bezpośredni i szybki dostęp do basenu i strefy wypoczynkowej prosto z Twojego salonu.

  • Komfortowa powierzchnia: Rozkład 64 m² zapewnia przestronność i światło we wszystkich pomieszczeniach. Mieszkanie obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym, przytulną sypialnię, przedpokój oraz łazienkę.

  • Wygoda 1. piętra: Doskonały wybór dla rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych, a także dla tych, którzy cenią sobie mobilność i brak konieczności korzystania z windy.

  • Unikalny mikroklimat: Dzięki położeniu w strefie letniskowej Koszarycy, tutaj zawsze jest świeżo nawet w najgorętsze letnie dni. Mieszanka górskiego i morskiego powietrza tworzy zdrowotną atmosferę.