Studio w kompleksie “Chayrite”
  • 76,000€
  • 1,013€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Piętro
  • 75 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 1200
    Odległość od morza
  • 750
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Ekskluzywne studio (75 m²) na 3. piętrze z widokiem na basen w kompleksie „Czairite” (Chayrite), Koszarica!

Oferujemy na sprzedaż unikalny obiekt w etno-kompleksie „Czairite” (Chayrite), położonym w malowniczej miejscowości Koszarica, u podnóża gór Stara Płanina. Apartament posiada wyjątkową jak na studio powierzchnię 75 m², znajduje się na 3. piętrze i posiada piękny widok na teren wewnętrzny z basenami.

Kompleks „Czairite” wyróżnia się autentyczną architekturą w tradycyjnym bułgarskim stylu (drewno, kamień) oraz połączeniem górskiego i morskiego powietrza.

Kluczowe zalety:

  • Rekordowa powierzchnia: Metraż 75 m² — to niezwykle rzadka oferta w przypadku studia. Taka przestrzeń pozwala na realizację dowolnych pomysłów dotyczących podziału na strefy: wydzielenie pełnowymiarowej sypialni, ogromnego salonu oraz przestronnej jadalni, zachowując przy tym poczucie swobody i przestrzeni.

  • Widok na basen (Pool View): Okna i taras wychodzą na wewnętrzny dziedziniec kompleksu, co pozwala cieszyć się widokiem na zadbany teren i lazurową wodę basenów.

  • Unikalny mikroklimat: Koszarica słynie z połączenia czystego górskiego powietrza i morskiej bryzy. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają ciszy i regeneracji z dala od zgiełku dużych kurortów, pozostając jednocześnie w odległości 10 minut jazdy od Słonecznego Brzegu.

  • Autentyczny styl: Kompleks został zbudowany z wykorzystaniem naturalnych materiałów, co tworzy atmosferę przytulności i ciepła. Wysoka jakość budownictwa zapewnia komfortową temperaturę wewnątrz przez cały rok.