Studio v komplexu “Macon Residence”
  • 60,000€
  • 1,875€/m2

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 3
    Этаж
  • 32 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 600
    Расстояние до моря
  • 384
    Такса поддержки (€/год)

Описание

Útulné studio (32 m²) s výhledem na moře v komplexu Macon Residence, Svatý Vlas!

Nabízíme k prodeji útulné studio v komplexu Macon Residence (Macon Residence), který se nachází v malebném městě Svatý Vlas. Apartmán o rozloze 32 m² se nachází ve 3. patře a má krásný výhled na moře.

Komplex Macon Residence je známý svou skvělou infrastrukturou, která zahrnuje několik venkovních bazénů a jeden vnitřní bazén, SPA centrum a fitness centrum. Je to vynikající nabídka pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo perspektivní investici do nemovitostí.

 

Klíčové výhody:

 

  • Kompaktní plocha: 32 m² s funkčním dispozičním řešením.
  • Pohodlné podlaží: Nachází se ve 3. patře.
  • Příjemný výhled: Výhled na moře.
  • Ideální lokalita: Komplex Macon Residence ve Svatém Vlasu.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní rekreaci nebo pro získávání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Адрес: Macon Residence
  • Город: Svatý Vlas
  • Область: Oblast Burgas
  • Индекс: 8256
  • Страна: Bulharsko

Детали

Updated on 19 května, 2026 at 11:37 pm
  • ID объекта 53958
  • Цена 60,000€
  • Площадь 32 m²
  • Спальня 1
  • Комната 1
  • Ванная 1
  • Год постройки 2012
  • Тип недвижимости Apartmán
  • Статус объекта Na prodej
  • Этаж 3
  • Расстояние до моря 600
  • Такса поддержки (€/год) 384