Тристаен апартамент в комплекс „Sweet Homes 2“
  • 250,000€
  • 1,000€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 2
    Спални
  • 1
    Баня
  • 7
    Етаж
  • 250 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 900
    Разстояние до морето
  • 2900
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Уникален тристаен апартамент (250 кв.м) с панорамна гледка към града и планината в комплекс Sweet Homes 2, Слънчев бряг!

Предлагаме за продажба много просторен тристаен апартамент в комплекс Sweet Homes 2 (Суит Хоумс 2), разположен в курорта Слънчев бряг. Апартаментът има изключително голяма площ от 250 кв.м и се намира на 7-мия етаж, което осигурява панорамна гледка. От прозорците се открива широка гледка към града и планината.

Благодарение на своята уникална площ, този апартамент е идеално предложение за комфортно постоянно живеене на голямо семейство или като изгоден вариант за отдаване под наем във високия ценови сегмент.

 

Ключови предимства:

 

  • Изключителна площ: 250 кв.м.
  • Удобен етаж: Разположен на 7-мия етаж.
  • Панорамна гледка: Гледка към града и планината.
  • Идеално място: Комплекс Sweet Homes 2 в Слънчев бряг.
  • Гъвкавост при ползване: Отличен вариант за собствена почивка, живеене или получаване на доход от отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Sweet Homes 2
  • Град: Слънчев бряг
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8240
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 18, 2026 at 12:23 am
  • ID на имота 41920
  • Цена 250,000€
  • Площ 250 m²
  • Спални 2
  • Комнат 3
  • Баня 1
  • Година на строеж 2012
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 7