Тристаен апартамент в комплекс „Sunny Day 3“
  • 72,500€
  • 1,169€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 2
    Спални
  • 1
    Баня
  • 2
    Етаж
  • 62 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 1150
    Разстояние до морето
  • 580
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторен тристаен апартамент в комплекс Sunny Day 3, Слънчев бряг!

Предлагаме за продажба уютен тристаен апартамент в комплекс Sunny Day 3, разположен в Слънчев бряг. Апартаментът с площ 62 м² се намира на 2-рия етаж. Това е отличен вариант за тези, които търсят комфортно жилище за лятна почивка или ликвиден актив, който може да се отдава под наем. Комплекс Sunny Day 3 предлага всичко необходимо за спокойна почивка, далеч от градския шум, но същевременно близо до популярните курорти.

 

Ключови предимства:

 

  • Просторна площ: 62 м² за комфортно живеене.
  • Удобен етаж: Разположение на 2-рия етаж.
  • Идеално място: Комплекс Sunny Day 3 в Слънчев бряг.
  • Гъвкавост при използване: Отличен вариант за собствена почивка или отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Sunny Day 3
  • Град: Слънчев бряг
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8230
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 17, 2026 at 6:54 pm
  • ID на имота 35571
  • Цена 72,500€
  • Площ 62 m²
  • Спални 2
  • Комнат 3
  • Баня 1
  • Година на строеж 2012
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 2
  • Разстояние до морето 1150
  • Такса поддръжка (€/година) 580

Контактна информация

Илия Рибаков

Запитване за информация за този имот

Подобни обяви