Тристаен апартамент в комплекс “Bellicity”
  • 180,000€
  • 1,666€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 2
    Спални
  • 2
    Бани
  • 1
    Етаж
  • 108 m²
    Площ
  • 2015
    Година на строеж
  • 300
    Разстояние до морето
  • 1115
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторен мезонет с изглед към басейна в Bellicity, Равда!

Предлагаме за продажба ексклузивен мезонет в комплекс Bellicity, разположен в живописното селище Равда. Общата площ на апартамента е 108 м², което го прави идеален за комфортно живеене на голямо семейство.

Този апартамент разполага с две спални, два санитарни възела и просторна тераса, от която се открива приятна гледка към басейна и територията на комплекса. Годишната такса поддръжка е 1115 евро на година.

Ключови предимства:

  • Просторна площ: 108 м² за комфортно живеене.
  • Две нива: Максимален комфорт и удобство.
  • Две спални и два санитарни възела: Идеално за голямо семейство.
  • Гледка към басейна: Приятна атмосфера за отдих.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Bellicity
  • Град: Равда
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8238
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 17, 2026 at 6:52 pm
  • ID на имота 35447
  • Цена 180,000€
  • Площ 108 m²
  • Спални 2
  • Комнат 3
  • Бани 2
  • Година на строеж 2015
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 1
  • Разстояние до морето 300
  • Такса поддръжка (€/година) 1115

Контактна информация

Илия Рибаков

Запитване за информация за този имот

Подобни обяви