Студио в комплекс „Royal Sun“
  • 53,000€
  • 1,472€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 2
    Етаж
  • 36 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 700
    Разстояние до морето
  • 792
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Компактно студио (36 м²) в популярния комплекс Royal Sun, Слънчев бряг!

Предлагаме за продажба уютно студио в един от най-търсените и елитни комплекси в курорта — Royal Sun (Роял Сан). Апартаментът с площ 36 м² е разположен на 2-рия етаж и е ориентиран към тих вътрешен двор, което гарантира спокойна почивка в самия център на събитията в Слънчев бряг.

Комплекс Royal Sun е известен със своята огромна територия, превъзходно обслужване и висок потенциал за отдаване под наем.

Ключови предимства и характеристики:

  • Тиха гледка към вътрешния двор: Прозорците на апартамента гледат към вътрешната част на комплекса. Това предпазва от уличния шум и осигурява уединение, позволявайки ви да се наслаждавате на гледка към ландшафтната градина.

  • Оптимално разпределение (36 м²): Светла стая с кухненски блок, кът за отдих, антре и комбиниран санитарен възел. Площта се използва максимално ефективно, което прави студиото идеално за лятна почивка или инвестиция.

  • Комфортен 2-ри етаж: Удобна височина, осигуряваща бърз достъп до апартамента дори без използване на асансьор, което се цени особено много от гостите и собствениците.

  • 5-звездна инфраструктура: Royal Sun предлага един от най-богатите набори от услуги по крайбрежието:

    • Три големи открити басейна (включително детски).

    • Обширна затворена територия (над 10 000 м²) с уникален парк.

    • СПА център, фитнес зала и кабинет за масажи.