Студио в комплекс “Roel Residence”
- 66,000€
- 1,320€/м2
Описание на имота
- Апартамент
- 1
- 1
- 3
- 50 m²
- 2012
- 600
- 150
Описание
Ексклузивно панорамно студио (50 м²) в елитния комплекс Roel Residence, Свети Влас!
Предлагаме за продажба рядък недвижим имот — необичайно просторно студио в един от най-изисканите и бутикови комплекси в курорта — Roel Residence (Роел Резиденс). Апартаментът с рекордна площ от 50 м² е разположен на 3-тия етаж, като предлага на собствениците спираща дъха директна панорама към безкрайното синьо море и залива на Слънчев бряг.
Комплекс Roel Residence се отличава със своята класическа архитектура, изключително качество на довършителните работи и атмосфера на уединение в най-престижния район на Свети Влас.
Ключови предимства и характеристики:
-
Директна морска панорама (Direct Sea View): Благодарение на уникалното разположение на комплекса върху възвишение, от панорамните прозорци и от просторната тераса се открива безпрепятствена гледка към морето. Ще можете да се наслаждавате на морските изгреви, без да излизате от дома си.
-
Рекордна площ (50 м²): По размер това студио е съпоставимо с пълноценен двустаен апартамент. Огромното отворено пространство позволява зониране на помещението на функционална кухня-трапезария, спалня и уютна всекидневна, като същевременно се запазва усещането за изключителен простор и изобилие от светлина.
-
Комфортен 3-ти етаж: Оптимална височина, осигуряваща идеален ъгъл на гледка към морето и уединение от зоните за разходка. В сградата е инсталиран модерен високоскоростен безшумен асансьор.
-
Премиална локация: Комплексът е разположен в тих и престижен район на Свети Влас. На пешеходно разстояние се намира центърът на светския живот — яхтеното пристанище Marina Dinevi с неговите ресторанти и променад.