Петстаен апартамент в комплекс “Artur”
  • 580,000€
  • 1,841€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 4
    Спални
  • 2
    Бани
  • 5
    Етаж
  • 315 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 250
    Разстояние до морето
  • 3780
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Уникален петстаен мезонет (315 м²) с панорамна гледка към морето, планината и басейна в комплекс Артур, Свети Влас!

Предлагаме за продажба уникален петстаен апартамент на две нива (Мезонет) в комплекс Артур (Artur), разположен в живописния град Свети Влас. Апартаментът е с рекордна за комплекса площ от 315 м² и се намира на 5-ия етаж, което осигурява най-добрата панорама. От прозорците се открива невероятна тройна гледка към морето, планината и басейна.

Благодарение на своя мащаб и разпределение, този мезонет е идеално предложение за комфортно постоянно живеене или като изгоден вариант за отдаване под наем в най-високия ценови сегмент.

 

Ключови предимства:

 

  • Тип жилище: Петстаен мезонет (на две нива).
  • Изключителна площ: 315 м² — едно от най-големите жилищни пространства в Свети Влас.
  • Удобен етаж: Разположение на 5-ия етаж.
  • Уникална гледка: Тройна панорамна гледка към морето, планината и басейна.
  • Идеално място: Комплекс Артур в Свети Влас.
  • Гъвкавост на използване: Идеално подходящ за собствена луксозна почивка и като високодоходен бизнес за отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Artur
  • Град: Свети Влас
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8256
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 18, 2026 at 12:22 am
  • ID на имота 41856
  • Цена 580,000€
  • Площ 315 m²