Двустаен апартамент в комплекс “Vineyards Resort”
- 69,900€
- 1,205€/м2
Описание на имота
- Апартамент
- 1
- 1
- 1
- 58 m²
- 2012
- 2600
- 696
Описание
Просторен двустаен апартамент с гледка към двора в комплекс Vineyards Resort, Ахелой!
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент в комплекс Vineyards Resort (Винярдс Ризорт), разположен в живописния град Ахелой. Апартаментът с площ от 58 м² се намира на 1-вия етаж и има спокойна гледка към благоустроения двор на комплекса. Това е отлично предложение за тези, които търсят комфортно жилище за лятна почивка или изгоден вариант за отдаване под наем, който ще осигури стабилен доход. Комплекс Vineyards Resort предлага всичко необходимо за спокойна почивка.
Ключови предимства:
- Просторна площ: 58 м² за комфортно обитаване.
- Удобен етаж: Разположение на 1-вия етаж (лесен достъп).
- Приятна гледка: Спокойна гледка към двора.
- Идеално място: Комплекс Vineyards Resort в Ахелой.
- Гъвкавост на използване: Отличен вариант за собствена почивка или за получаване на доход от отдаване под наем.
Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!
-
Пощенски код: 8210
-
Държава: България
Детайли
Updated on май 18, 2026 at 12:25 am-
ID на имота 41975
-
Цена 69,900€
-
Площ 58 m²
-
Спалня 1
-
Комнат 2
-
Баня 1
-
Година на строеж 2012
-
Тип имот Апартамент
-
Статус на имота Продажба
-
Етаж 1
-
Разстояние до морето 2600
-
Такса поддръжка (€/година) 696