Двустаен апартамент в комплекс „Privilege Fort Beach“
  • 129,999€
  • 2,166€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 2
    Етаж
  • 60 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 50
    Разстояние до морето
  • 840
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Стилен двустаен апартамент (60 м²) с изглед към морето в Privilege Fort Beach, Елените!

Предлагаме за продажба уютен апартамент на първа линия в престижния комплекс Privilege Fort Beach (Привиледж Форт Бийч). Апартаментът с площ 60 м² е разположен на 2-рия етаж и предлага великолепна директна гледка към морския залив.

Комплекс Privilege Fort Beach е уникален със своята архитектура и разположение в живописен залив, където морският въздух се среща с планинските масиви, създавайки неповторим климат за почивка и възстановяване.

Ключови предимства и характеристики:

  • Директна гледка към морето: Прозорците и терасата на апартамента са ориентирани към плажа и морската шир, позволявайки ви ежедневно да се наслаждавате на шума на прибоя и залезите.

  • Функционално разпределение (60 м²): Апартаментът разполага с добре обмислено разпределение на пространството: светла дневна с обособена кухненска зона, просторна самостоятелна спалня, антре и баня.

  • Комфортен 2-ри етаж: Осигурява идеален визуален контакт с морския пейзаж и бърз достъп до плажа и инфраструктурата на комплекса.

Инфраструктура от Premium клас:

На разположение на собствениците в Privilege Fort Beach са:

  • Оригинални басейни, включително басейн във формата на река, преминаващ през цялата територия.

  • Директен изход към пясъчния плаж.

  • Зони за отдих с ландшафтен дизайн, беседки и мостчета.