Двуетажна къща в село Бата
  • 197,000€
  • 1,931€/м2

Описание на имота

  • Къща
    Тип имот
  • 2
    Спални
  • 1
    Баня
  • 102 m²
    Площ
  • 400 m²
    Площ на парцела

Описание

Уютна двуетажна къща с мебели в село Бата!

Предлагаме за продажба уютна двуетажна къща, състояща се от 3 стаи, в живописното село Бата. Общата площ на къщата е 102 м², а площта на парцела — 400 м², което я прави идеална за комфортно живеене на малко семейство. Къщата разполага с две спални и се продава с мебели, което ви позволява да се нанесете веднага след покупката.

Това е отличен вариант за тези, които търсят комфортно жилище за отдих или изгодна инвестиция за отдаване под наем.

Ключови предимства:

  • Просторна площ: 102 м² за комфортно обитаване.
  • Просторен парцел: 400 м².
  • Удобно разпределение: Двуетажна къща с две спални.
  • С мебели: Готова за нанасяне.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Бата
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8218
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 17, 2026 at 6:53 pm
  • ID на имота 35525
  • Цена 197,000€
  • Площ 102 m²
  • Площ на парцела 400 m²
  • Спални 2
  • Комнат 3
  • Баня 1
  • Тип имот Къща
  • Статус на имота Продажба

Контактна информация

Илия Рибаков

Запитване за информация за този имот

Подобни обяви