Тристаен апартамент в комплекс „Solis“
  • 96,000€
  • 1,142€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 2
    Спални
  • 1
    Баня
  • 3
    Етаж
  • 84 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 650
    Разстояние до морето
  • 150
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторен тристаен апартамент (84 м²) с изглед към улицата и двора в комплекс Солис, Слънчев бряг!

Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в комплекс Солис (Solis), разположен в популярния курорт Слънчев бряг. Апартаментът с площ 84 м² се намира на 3-тия етаж и има спокойна комбинирана гледка към улицата и благоустроения двор.

Благодарение на комфортното си разпределение, този апартамент е отлично предложение за семейна почивка или като изгоден вариант за отдаване под наем, който ще осигури стабилен доход. Комплекс Солис предлага всичко необходимо за спокойна почивка.

 

Ключови предимства:

 

  • Просторна площ: 84 м² за комфортно живеене.
  • Удобен етаж: Разположен на 3-тия етаж.
  • Приятна гледка: Комбиниран изглед към улицата и двора.
  • Идеално място: Комплекс Солис в Слънчев бряг.
  • Гъвкавост при използване: Отличен вариант за собствена почивка или получаване на доход от отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Solis
  • Град: Слънчев бряг
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8230
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 18, 2026 at 12:25 am
  • ID на имота 42016
  • Цена 96,000€
  • Площ 84 m²
  • Спални 2
  • Комнат 3
  • Баня 1
  • Година на строеж 2012
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 3
  • Разстояние до морето 650
  • Такса поддръжка (€/година) 150