Четиристаен апартамент в комплекс „Sunny Day 3“
  • 110,000€
  • 748€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 3
    Спални
  • 1
    Баня
  • 3
    Етаж
  • 147 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 1200
    Разстояние до морето
  • 580
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторен четиристаен Мезонет (147 кв.м) с гледка към улицата и планината в комплекс Sunny Day 3, Слънчев бряг!

Предлагаме за продажба просторен четиристаен двуетажен апартамент (Мезонет) в комплекс Sunny Day 3 (Съни Дей 3), разположен в курорта Слънчев бряг. Апартаментът има голяма площ 147 кв.м и е разположен на 3-ти и 4-ти етаж. От прозорците се открива спокойна комбинирана гледка към улицата и планината.

Благодарение на големия си размер и многостепенното си разпределение, този Мезонет е отлично предложение за комфортно постоянно пребиваване или като изгоден вариант за отдаване под наем на голямо семейство.

 

Ключови предимства:

 

  • Тип жилище: Четиристаен Мезонет (на две нива).
  • Голяма площ: 147 кв.м.
  • Удобни етажи: Разположение на 3-ти и 4-ти етаж.
  • Приятна гледка: Комбинирана гледка към улицата и планината.
  • Идеално място: Комплекс Sunny Day 3 в Слънчев бряг.
  • Гъвкавост на използване: Отличен вариант за собствена почивка или получаване на доход от отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Sunny Day 3
  • Град: Слънчев бряг
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8230
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 18, 2026 at 12:24 am
  • ID на имота 41945
  • Цена 110,000€
  • Площ 147 m²
  • Спални 3
  • Комнат 4
  • Баня 1
  • Година на строеж 2012
  • Тип имот Апартамент