Студио в комплекс „Penelope Palace“
  • 168,000€
  • 2,210€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 6
    Етаж
  • 76 m²
    Площ
  • 2014
    Година на строеж
  • 50
    Разстояние до морето
  • 912
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторно студио с фронтална гледка към морето в комплекс Penelope Palace, Поморие!

Предлагаме за продажба просторно студио в комплекс Penelope Palace, разположен в живописния град Поморие. Апартаментът с площ 76 м² се намира на 6-ия етаж и има зашеметяваща фронтална гледка към морето. Това е отлично предложение за тези, които търсят комфортно жилище за лятна почивка или перспективна инвестиция, която може да се отдава под наем изгодно. Комплекс Penelope Palace предлага всичко необходимо за спокойна почивка.

 

Ключови предимства:

 

  • Просторна площ: 76 м² — едно от най-големите студиа на пазара.
  • Уникална гледка: Фронтална гледка към морето от висок 6-и етаж.
  • Идеално място: Комплекс Penelope Palace в Поморие.
  • Гъвкавост на ползване: Отличен вариант за собствена почивка или получаване на доход от отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Penelope Palace
  • Град: Поморие
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8200
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 17, 2026 at 11:06 pm
  • ID на имота 39840
  • Цена 168,000€
  • Площ 76 m²
  • Спалня 1
  • Комната 1
  • Баня 1
  • Година на строеж 2014
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 6
  • Разстояние до морето 50
  • Такса поддръжка (€/година) 912

Контактна информация

Илия Рибаков

Запитване за информация за този имот