Двустаен апартамент в комплекс „Premier Fort“
  • 159,500€
  • 2,246€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 4
    Етаж
  • 71 кв. м
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 150
    Разстояние до морето
  • 1349
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторен двустаен апартамент (71 м²) на 4-ти етаж с изглед към града в елитния комплекс Premier Fort, Свети Влас!

Предлагаме за продажба двустаен апартамент в един от най-добрите комплекси на крайбрежието — Premier Fort (Премиер Форт), разположен на първа линия море в Свети Влас. Апартаментът разполага с внушителна площ от 71 м² и се намира на 4-ти етаж, като предлага открита гледка към градската архитектура и склоновете на Стара планина.

Комплексът Premier Fort многократно е признаван за един от най-добрите семейни хотели и жилищни комплекси в България благодарение на най-високото ниво на обслужване и безупречното качество на строителството.

Ключови предимства:

  • Първа линия море: Комплексът е разположен само на няколко метра от морето и собствения му благоустроен плаж.

  • Изключителен простор: Площ от 71 м² за двустаен апартамент — това е гаранция за големи стаи, широки коридори и пълноценно пространство за живеене и отдих.

  • Гледка към града (City View): Ориентацията към градската страна и планината осигурява спокойствие, липса на шум от басейните и красиви вечерни светлини на Свети Влас.

  • Висок стандарт на Fort Noks: Комплексът се отличава с идеално състояние на общите части, ландшафтен дизайн на световно ниво и професионално управление.

  • Инфраструктура от клас лукс: На разположение на собствениците са няколко басейна с водни пързалки, тематични ресторанти с отлична кухня, спа център, фитнес зала, детски анимационни зони и спортни площадки.