Двокімнатна квартира в комплексі “Solmarin”
- 90,000€
- 1,323€/м²
Опис об'єкта
- Апартаменти
- 1
- 1
- 3
- 68 м²
- 2012
- 650
- 816
Опис
Простора двокімнатна квартира (68 м²) в комплексі Solmarin, Сонячний Берег!
Пропонуємо до продажу світлу квартиру в сучасному та затишному комплексі Solmarin (Солмарин). Квартира площею 68 м² розташована на комфортному 3-му поверсі, пропонуючи власникам ідеальне поєднання функціонального планування та вдалого розташування в тихій частині курорту.
Комплекс Solmarin відрізняється стильною архітектурою та високою якістю будівництва, забезпечуючи приватність та комфорт у самому центрі подій Сонячного Берега.
Ключові переваги та характеристики:
-
Просторе планування: На площі 68 м² реалізовано дуже гармонійний житловий простір: велика світла вітальня з виділеними кухонною та обідньою зонами, затишна ізольована спальня, функціональний передпокій та сучасна ванна кімната.
-
Комфортний 3-й поверх: Оптимальна висота, що забезпечує достатню кількість природного світла протягом усього дня та приємний вид на архітектурний ансамбль комплексу та внутрішню територію. У будівлі встановлені сучасні безшумні ліфти.
-
Локація «Золота зона»: Комплекс розташований у комунікабельному, але спокійному районі північної частини курорту. У пішій доступності знаходяться супермаркети, аптеки, банки та найкращі ресторани, багато з яких працюють цілий рік.
-
Інфраструктура Solmarin: У розпорядженні власників великий відкритий басейн з дитячою секцією, зона для засмаги з шезлонгами, доглянута закрита територія з ландшафтним дизайном, рецепція та охоронювана парковка.
-
Якість та затишок: При будівництві використані високоякісні матеріали, що забезпечують відмінну тепло- та звукоізоляцію, що робить квартиру підходящою не тільки для літнього відпочинку, але й для тривалого проживання.