Трикімнатна квартира в комплексі “Cascadas”
  • 170,000€
  • 2,428€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 6
    Поверх
  • 70 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 800
    Відстань до моря
  • 1155
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Ексклюзивна трикімнатна квартира (70 м²) з системою «тепла підлога» в Cascadas Family Resort, Сонячний Берег!

Пропонуємо до продажу унікальну квартиру в найпопулярнішому комплексі узбережжя — Cascadas (Каскадас). Квартира площею 70 м² розташована на високому 6-му поверсі та пройшла якісну технічну модернізацію, що робить її ідеальною для комфортного проживання в будь-який час року.

Cascadas Family Resort — це еталон якості та інфраструктури, що пропонує сервіс рівня п’ятизіркового готелю в оточенні паркових зон.

Ключові переваги та характеристики:

  • Автономне опалення (Тепла підлога скрізь): Головна особливість цієї квартири — встановлена по всій площі система «тепла підлога». Це забезпечує ідеальний температурний режим у зимові місяці та відсутність вогкості, перетворюючи курортне житло на повноцінний дім для цілорічного проживання.

  • Високий 6-й поверх: Забезпечує велику кількість природного світла, приватність та чудовий панорамний вид на багатий внутрішній території комплексу, басейни та паркові алеї. У будівлі встановлені сучасні безшумні ліфти.

  • Продумане планування: На площі 70 м² реалізовано функціональний простір: світла вітальня з кухонною та обідньою зонами, дві ізольовані спальні, передпокій, ванна кімната та тераса, де можна насолоджуватися морським і гірським повітрям.

  • Інфраструктура світового рівня: Власники мають доступ до 100+ об’єктів інфраструктури на території більше 90 000 м²: