Dwupokojowy apartament w kompleksie „Sunny Day 3”
  • 61,500€
  • 1,281€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Этаж
  • 48 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 1200
    Расстояние до моря
  • 580
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Sunny Day 3, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Sunny Day 3, położonym w popularnym kurorcie Słoneczny Brzeg. Apartament o powierzchni 48 m² znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia piękny widok i ciszę. To doskonała oferta dla osób szukających komfortowego lokum na letni wypoczynek lub perspektywicznej inwestycji, którą można zyskownie wynajmować. Kompleks Sunny Day 3 oferuje wszystko, co niezbędne do spokojnego wypoczynku.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Kompaktowa powierzchnia: 48 m² z przemyślanym układem.
  • Wygodne piętro: Lokalizacja na 3. piętrze.
  • Idealna lokalizacja: Kompleks Sunny Day 3 w Słonecznym Brzegu.
  • Elastyczność użytkowania: Świetna opcja na własny wypoczynek lub uzyskiwanie dochodu z wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na oglądanie!

  • Adres: Sunny Day 3
  • Miasto: Słoneczny Brzeg
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8230
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 9:55 pm
  • ID nieruchomości 47007
  • Cena 61,500€
  • Powierzchnia 48 m²
  • Sypialnia 1
  • Комнат 2
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 3
  • Расстояние до моря 1200
  • Такса поддержки (€/год) 580

Informacje kontaktowe

Zapytaj o tę nieruchomość