Dwupokojowy apartament w kompleksie „Luxor”
  • 135,000€
  • 1,646€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 6
    Этаж
  • 82 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 450
    Расстояние до моря
  • 984
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przestronny dwupokojowy apartament z widokiem na morze w kompleksie Luxor, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż przestronny dwupokojowy apartament w kompleksie Luxor, położonym w malowniczym mieście Święty Włas. Apartament o powierzchni 82 m² znajduje się na 6. piętrze, skąd rozpościera się niesamowity widok na morze. Mieszkanie jest sprzedawane bez mebli, co stanowi doskonałą okazję do stworzenia wnętrza swoich marzeń. To świetna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum na letni wypoczynek lub perspektywicznej inwestycji, którą można zyskownie wynajmować. Kompleks Luxor oferuje wszystko, co niezbędne do spokojnego wypoczynku.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Przestronna powierzchnia: 82 m² dla komfortowego mieszkania.
  • Przyjemny widok: Położenie na 6. piętrze z panoramicznym widokiem na morze.
  • Idealna lokalizacja: Kompleks Luxor w Świętym Własie.
  • Bez mebli: Możliwość pełnego umeblowania mieszkania według własnego gustu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na oglądanie!

  • Adres: Menada Luxor Apartments
  • Miasto: Święty Właz
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8256
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 9:14 pm
  • ID nieruchomości 45315
  • Cena 135,000€
  • Powierzchnia 82 m²
  • Sypialnia 1
  • Комнат 2
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż