Kawalerka w kompleksie “Fregata”
  • 75,000€
  • 1,875€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 40 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 300
    Odległość od morza
  • 600
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przestronna kawalerka (40 m²) w klasycznym stylu w kompleksie Fregata, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż jasną i przytulną kawalerkę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów w południowej części kurortu — Fregata (Fregata). Apartament o imponującej powierzchni 40 m² znajduje się na 1. piętrze, oferując właścicielom komfortową przestrzeń mieszkalną w bezpośredniej bliskości morza i elitarnych udogodnień.

Kompleks Fregata wykonany jest w tradycyjnym bułgarskim stylu „Odrodzenie” — z wykończeniem z naturalnego drewna i kamienia, co tworzy atmosferę domowego ciepła i szlachetności.

Główne cechy i zalety:

  • Imponująca powierzchnia (40 m²): Taka powierzchnia pozwala łatwo zorganizować przestrzeń na pełnowymiarową strefę kuchenną, jadalnię i przestronną strefę wypoczynkową. Wysokie sufity i odpowiedni kształt pokoju zapewniają poczucie swobody.

  • Wygoda 1. piętra: Idealne dla tych, którzy cenią szybki dostęp do wyjścia z budynku i terenu kompleksu bez korzystania z windy. Format „parter” jest szczególnie wygodny dla rodzin z wózkami lub osób starszych.

  • Widok na miasto: Okna wychodzą na cichą część miasta Święty Włas. Gwarantuje to brak hałasu od basenu i aktywnych stref wypoczynkowych w kompleksie, zapewniając spokój i prywatność o każdej porze dnia.

  • Lokalizacja premium: Kompleks znajduje się w południowej, najbardziej prestiżowej części Świętego Własa. W zasięgu spaceru znajduje się centrum życia towarzyskiego — marina Marina Dinevi z jej restauracjami, butikami i promenadą.