Dwupokojowy apartament w kompleksie “Kasa Rossa”
  • 81,000€
  • 1,421€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 4
    Piętro
  • 57 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 750
    Odległość od morza
  • 570
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Stylowe dwupokojowe mieszkanie (57 m²) w nowoczesnym kompleksie Kasa Rossa, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż przytulny apartament w jednym z najbardziej estetycznych i solidnie zbudowanych kompleksów w centralnej części kurortu — Kasa Rossa (Kasa Rossa). Mieszkanie o powierzchni 57 m² znajduje się na 4. piętrze, oferując właścicielom komfortową przestrzeń mieszkalną z otwartym widokiem na miejską architekturę.

Kompleks Kasa Rossa wyróżnia się swoją jasną architekturą w stylu śródziemnomorskim oraz dogodną lokalizacją w rejonie z rozwiniętą całoroczną infrastrukturą.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Optymalny układ: Na powierzchni 57 m² przestrzeń jest maksymalnie funkcjonalnie rozłożona: jasny salon z wydzieloną strefą kuchenną, przytulna sypialnia, korytarz i nowoczesna łazienka. Mieszkanie charakteryzuje się dużą ilością naturalnego światła i wysokiej jakości wykończeniem.

  • Wysokie 4. piętro: Zapewnia doskonałą prywatność od stref pieszych na parterze oraz przyjemny panoramiczny widok na część kurortu. W budynku zainstalowane są nowoczesne ciche windy.

  • Widok na miasto (Urban View): Ułożenie okien w stronę miasta gwarantuje właścicielom więcej ciszy w ciągu dnia (z dala od hałasu basenu) oraz brak efektu „okna w okno”.

  • Lokalizacja „All Seasons”: Kompleks znajduje się w komunikatywnej dzielnicy Słonecznego Brzegu. W zasięgu spaceru znajdują się duże supermarkety („Młodost”), apteki, centra medyczne, banki i restauracje, z których wiele działa przez cały rok.