Kawalerka w kompleksie „Magnolia Residence 2”
  • 56,999€
  • 1,583€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 36 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 700
    Odległość od morza
  • 432
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przytulna kawalerka (36 m²) w kompleksie Magnolia Residence 2, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż kompaktową i jasną kawalerkę w nowoczesnym kompleksie Magnolia Residence 2 (Magnolia Residence 2). Apartament o powierzchni 36 m² znajduje się na 1. piętrze, oferując właścicielom wygodny dostęp i funkcjonalną przestrzeń mieszkalną w cichej, ale rozwiniętej okolicy kurortu.

Kompleks Magnolia Residence 2 wyróżnia się stylową architekturą, wysoką jakością budownictwa oraz przytulnym, zamkniętym terenem, idealnym do spokojnego wypoczynku.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Optymalny układ (36 m²): Przestrzeń kawalerki jest dobrze rozplanowana pomiędzy strefą wypoczynkową, aneksem kuchennym i przedpokojem. Mieszkanie jest jasne, z pełnowymiarową łazienką i funkcjonalnym tarasem. To doskonała opcja na osobisty letni wypoczynek lub budżetową inwestycję w wynajem.

  • Widok na miasto i okolice (City View): Okna i taras wychodzą na zewnętrzną stronę kompleksu. Zapewnia to właścicielom dodatkowy spokój, brak hałasu z basenu i stref aktywnego wypoczynku, a także przyjemny widok na miejską architekturę.

  • Zalety 1. piętra: Wysokie pierwsze piętro zapewnia szybki i wygodny dostęp do apartamentu bez konieczności korzystania z windy. Przestronny taras może służyć jako przytulna strefa wypoczynkowa na świeżym powietrzu z łatwym dostępem do alejek parkowych.

  • Lokalizacja i infrastruktura: Kompleks znajduje się w komunikatywnej dzielnicy Słonecznego Brzegu. W pobliżu znajdują się supermarkety (Mladost), apteki, restauracje i przystanki komunikacji publicznej.