Trzypokojowy apartament w kompleksie „Sunny Fort”
  • 104,000€
  • 896€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 2
    Sypialnie
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Piętro
  • 116 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 500
    Odległość od morza
  • 1392
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przestronny trzypokojowy apartament (116 m²) na 3. piętrze w prestiżowym kompleksie Sunny Fort, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament w jednym z najbardziej poszukiwanych kompleksów kurortu — Sunny Fort (Słoneczny Fort). Apartament ma wyjątkową powierzchnię 116 m² i znajduje się na wygodnym 3. piętrze.

Kompleksy dewelopera „Fort Noks” słyną z doskonałego zarządzania, jakości budowy i rozległych terenów zielonych.

Kluczowe zalety:

  • Ogromna powierzchnia: 116 m² sprawia, że ten apartament jest pełnoprawnym domem rodzinnym z przestronnym salonem, dwiema dużymi sypialniami i funkcjonalnymi strefami pomocniczymi.

  • Idealna lokalizacja: Kompleks znajduje się w cichej północnej części Słonecznego Brzegu, zaledwie kilka minut spacerem od morza oraz w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketów, restauracji i centrów medycznych.

  • Wygodne piętro: Położenie na 3. piętrze zapewnia komfortowy dostęp i piękny widok na zadbaną parkową przestrzeń kompleksu.

  • Bogata infrastruktura: Sunny Fort oferuje swoim mieszkańcom duże baseny z zjeżdżalniami, kort tenisowy, place zabaw, restaurację oraz strzeżony parking.

  • Zadbany teren: Kompleks tonie w zieleni, o którą codziennie dba profesjonalny zespół zarządzający.

  • Wysoka płynność: Dzięki doskonałej reputacji kompleksów Fort Noks, ta nieruchomość jest świetną inwestycją z wysokim potencjałem do wynajmu i odsprzedaży.