Dwupokojowy apartament w kompleksie „Domus”
  • 78,000€
  • 1,813€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 43 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 250
    Odległość od morza
  • 430
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przytulny dwustaen apартамент (43 m²) z widokiem na basen w kompleksie Domus, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż kompaktowy i funkcjonalny apartament w kameralnym kompleksie Domus, położonym w południowej części malowniczego kurortu Święty Włas. Mieszkanie o powierzchni 43 m² znajduje się na wygodnym pierwszym piętrze i jest skierowane na wewnętrzny dziedziniec z bezpośrednim widokiem na basen.

Kompleks Domus wyróżnia się przytulną atmosferą, wysoką jakością budownictwa oraz bliskością zarówno do nadmorskiego wybrzeża, jak i do podnóży Starej Planiny.

Główne cechy i zalety:

  • Widok na basen (Pool View): Okna i taras wychodzą na centralną strefę wypoczynkową. Położenie na pierwszym piętrze zapewnia unikalną zaletę — bezpośredni i szybki dostęp do basenu i leżaków prosto z Twojego salonu.

  • Funkcjonalny układ: Na powierzchni 43 m² racjonalnie rozmieszczono jasny salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię, przedpokój oraz łazienkę. To doskonała opcja dla pary lub małej rodziny.

  • Wygoda pierwszego piętra: Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie mobilność, osób starszych lub rodzin z małymi dziećmi. Format „mieszkania nad wodą” tworzy poczucie wypoczynku na wsi.

  • Lokalizacja: Kompleks znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. W zasięgu spaceru znajduje się cała niezbędna infrastruktura: supermarkety, apteki, restauracje oraz przystanek komunikacji publicznej.