Studio w kompleksie „Vista Del Mar 2”
  • 61,000€
  • 1,742€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Piętro
  • 35 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 300
    Odległość od morza
  • 350
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przytulne studio (35 m²) na 3. piętrze w kompleksie Vista Del Mar 2, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż kompaktowe studio w kompleksie Vista Del Mar 2 (Vista Del Mar 2), położonym w kurorcie Święty Włas. Apartament ma powierzchnię 35 m² i znajduje się na wygodnym 3. piętrze.

Kluczowe zalety:

  • Optymalne piętro: Położenie na 3. piętrze zapewnia komfortowy dostęp i dobry widok na teren kompleksu.

  • Funkcjonalny układ: Powierzchnia 35 m² pozwala na efektywne wydzielenie strefy dziennej, aneksu kuchennego oraz strefy wypoczynku.

  • Lokalizacja: Kompleks znajduje się w okolicy, gdzie łączą się morskie i górskie powietrze, co jest charakterystyczne dla mikroklimatu Świętego Własu.

  • Infrastruktura: Vista Del Mar 2 oferuje zamknięty teren z basenem, panoramicznym tarasem na dachu, strefami wypoczynku oraz parkingiem.

  • Uniwersalność: Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno na budżetowe wakacje letnie, jak i pod wynajem.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje i umówić się na prezentację!

  • Adres: Vista Del Mar 2
  • Miasto: Święty Właz
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8240
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 20 maja, 2026 w 1:05 pm
  • ID nieruchomości 60865
  • Cena 61,000€
  • Powierzchnia 35 m²
  • Sypialnia 1
  • Комната 1
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż