Trzypokojowy apartament w kompleksie ”Sirena”
  • 133,000€
  • 1,797€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 2
    Sypialnie
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Этаж
  • 74 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 250
    Расстояние до моря
  • 621
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przestronny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w kompleksie ”Sirena” w Świętym Własie!

Oferujemy na sprzedaż przytulny trzypokojowy apartament w elitarnym kompleksie ”Sirena”, położonym w malowniczym kurorcie Święty Włas. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 mkw. znajduje się na 3. piętrze i jest w pełni gotowe do zamieszkania.

To idealna opcja na całoroczne zamieszkanie lub rodzinny wypoczynek. Układ obejmuje dwie oddzielne sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz taras, z którego rozpościera się piękny widok na morze. Apartament jest sprzedawany z całym niezbędnym umeblowaniem, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie korzystania z lokalu bez dodatkowych nakładów finansowych.

Kompleks ”Sirena” posiada aktualny Akt 16 oraz taryfę domową na energię elektryczną, co zapewnia czystość prawną transakcji. Odległość do morza wynosi zaledwie 250 metrów, a opłata za utrzymanie — 621 € rocznie — czyni to mieszkanie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Na terenie kompleksu znajduje się basen.

Główne zalety:

  • Przestronna powierzchnia: 74 mkw. dla komfortowego mieszkania.
  • Gotowe do wprowadzenia: Sprzedawane z pełnym umeblowaniem.
  • Doskonała lokalizacja: Tylko 250 metrów do morza.
  • Infrastruktura: Na terenie znajduje się basen.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje i umówić się na prezentację!

  • Adres: Complex Sirena, ul. Roza, Święty Włas, Bułgaria