Třípokojový apartmán v komplexu „Casa Real“
  • 320,000€
  • 2,144€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 2
    Ložnic
  • 2
    Koupelen
  • 3
    Этаж
  • 149 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 100
    Расстояние до моря
  • 2086
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Prostorný třípokojový apartmán s výhledem na moře a bazén v komplexu Casa Real, Sveti Vlas!

Nabízíme k prodeji prostorný třípokojový apartmán v komplexu Casa Real, který se nachází v malebném městě Sveti Vlas. Apartmán o rozloze 149,25 m² se nachází na 3. patře a nabízí úžasný výhled na moře a bazén. Je to skvělá nabídka pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo spolehlivé aktivum, které lze výhodně pronajímat. Komplex Casa Real nabízí vše potřebné pro klidný odpočinek.

 

Klíčové výhody:

 

  • Prostorná plocha: 149,25 m² pro komfortní bydlení.
  • Pohodlné podlaží: Umístění na 3. patře.
  • Ideální místo: Komplex Casa Real ve Svetém Vlasu.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní rekreaci nebo pro získání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Casa Real Apartments
  • Město: Svatý Vlas
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8256
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 9:29 pm
  • ID nemovitosti 46030
  • Cena 320,000€
  • Plocha 149 m²
  • Ložnic 2
  • Комнат 3
  • Koupelen 2
  • Rok výstavby 2012
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 3
  • Расстояние до моря 100
  • Такса поддержки (€/год) 2086

Kontaktní informace

Vyžádat informace o této nemovitosti