Třípokojový apartmán v komplexu „Bay View Villas“
  • 87,000€
  • 925€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 2
    Ložnic
  • 1
    Koupelna
  • 2
    Podlaží
  • 94 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 2500
    Vzdálenost k moři
  • 1128
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Prostorný třípokojový byt (94 m²) ve 2. patře v komplexu Bay View Villas, Košarica!

Nabízíme k prodeji třípokojový byt v elitní uzavřené rezidenci Bay View Villas (Bay View Villas), která se nachází na malebném svahu v obci Košarica. Apartmán má působivou rozlohu 94 m² a nachází se v pohodlném 2. patře.

Klíčové výhody:

  • Působivá rozloha: 94 m² zajišťuje maximální komfort pro velkou rodinu a nabízí prostorný obývací pokoj a dvě plnohodnotné světlé ložnice.

  • Pohodlné patro: Umístění ve 2. patře zaručuje snadný přístup k apartmánu a příjemný výhled na upravený areál komplexu.

  • Unikátní koncept: Bay View Villas — to je rezidence složená z vil a nízkopodlažních domů, kde pěší zóny a krajinný design vytvářejí atmosféru útulnosti a soukromí.

  • Ekologie a klima: Díky poloze na úpatí hor je zde vždy čistý vzduch a příjemná teplota i v těch nejteplejších letních dnech.

  • Infrastruktura: Majitelům je k dispozici několik bazénů, fitness a spa centra, restaurace, bary a volejbalové hřiště.

  • Ticho a klid: Absence automobilového provozu uvnitř komplexu a vzdálenost od hlučných letovisek činí toto místo ideálním pro kvalitní odpočinek.

Kontaktujte nás pro více informací a sjednání prohlídky této prostorné nemovitosti!

  • Adresa: BAY VIEW VILLAS
  • Město: Košarica
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8253
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 20 května, 2026 at 2:29 am