Studio v komplexu “Gerber Residence 1”
  • 51,000€
  • 1,645€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 6
    Podlaží
  • 31 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 750
    Vzdálenost k moři
  • 372
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Světlý ateliér (31 m²) ve vyšším patře v Gerber Residence 1, Slunečné pobřeží!

Nabízíme na prodej útulný a kompaktní ateliér v populárním komplexu Gerber Residence 1 (Gerber 1), nacházející se v západní, klidné části letoviska Slunečné pobřeží. Apartmán o rozloze 31 m² se nachází ve vyšším 6. patře, což zajišťuje majitelům soukromí a příjemný panoramatický výhled na městskou architekturu a hory.

Komplexy série „Gerber“ jsou známé svým kvalitním managementem, nízkými poplatky za údržbu a vynikající likviditou na trhu s nemovitostmi.

Hlavní charakteristiky a výhody:

  • Optimální dispozice: Na ploše 31 m² je prostor organizován maximálně efektivně. Ateliér zahrnuje obytnou zónu s kuchyňským koutem, předsíň, koupelnu a útulnou terasu. To je ideální volba pro letní odpočinek nebo pronájem.

  • Vyšší 6. patro: Hlavní výhodou tohoto patra je absence hluku od bazénu a pěších zón. Z oken se otevírá výhled na město a předhůří pohoří Stara Planina, a množství přirozeného světla činí ateliér vizuálně prostornějším. V budově je nainstalován moderní tichý výtah.

  • Výhled na město: Na rozdíl od apartmánů, které mají okna do dvora, tento objekt nabízí klidný výhled na městskou zástavbu, což zaručuje více ticha a absenci efektu „okno do okna“.

  • Lokalita „Tichá zóna“: Komplex se nachází v klidné oblasti, daleko od hlučných nočních klubů. Přitom k široké písečné pláži je to maximálně 10 minut klidné chůze.