Garsoniéra v komplexu “Cascadas”
  • 72,000€
  • 1,756€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 1
    Podlaží
  • 41 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 350
    Vzdálenost k moři
  • 717
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Prostorná garsonka (41 m²) s výhledem na bazén v Cascadas, Ravda!

Nabízíme na prodej stylovou a světlou garsonku v jednom z nejprestižnějších komplexů letoviska RavdaCascadas Ravda (Cascadas). Apartmán o rozloze 41 m² se nachází v přízemí a je orientován do vnitřního areálu s přímým výhledem na bazén.

Komplexy značky Cascadas jsou známé na celém pobřeží svou bezchybností ve stavebnictví, bohatým krajinářským designem a atmosférou evropského komfortu.

Hlavní charakteristiky a výhody:

  • Výhled na bazén (Pool View): Okna a terasa směřují na centrální vodní zónu. Umístění v přízemí poskytuje jedinečnou výhodu — přímý a rychlý přístup k bazénu a odpočinkové zóně přímo z vaší terasy.

  • Impozantní plocha: Pro formát garsonky je plocha 41 m² velmi komfortní. Prostor umožňuje efektivně zónovat obývací pokoj, spací zónu a plnohodnotný kuchyňský blok bez pocitu stísněnosti.

  • Pohodlí přízemí: Ideální volba pro ty, kteří ocení mobilitu, rodiny s malými dětmi nebo starší osoby. Tento formát “bydlení s vlastní terasou” u vody.

  • Infrastruktura Cascadas Ravda: K dispozici majitelům je velký uzavřený areál s krajinářským parkem, velkým venkovním bazénem s dětskou sekcí, vířivkou, dětským hřištěm, zónami pro procházky a odpočinek.

  • Lokalita: Komplex se nachází v klidné a útulné oblasti Ravdy. Veškerá potřebná městská infrastruktura (supermarkety, restaurace, kavárny) je v pěší dostupnosti.