Studio v komplexu „Gardenia Hills“
- 64,400€
- 1,150€/m2
Popis nemovitosti
- Apartmán
- 1
- 1
- 2
- 56 m²
- 2012
- 1100
- 504
Popis
Prostorné studio (56 m²) s výhledem na bazén v komplexu Gardenia Hills, Slunečné pobřeží!
Nabízíme k prodeji prostorné studio v komplexu Gardenia Hills, který se nachází v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. Apartmán má působivou rozlohu 56 m² a nachází se ve 2. patře, odkud se otevírá příjemný výhled na bazén. Je to skvělá nabídka pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo perspektivní investici do nemovitosti. Komplex Gardenia Hills nabízí vše potřebné pro klidný odpočinek.
Hlavní výhody:
- Velkorysá plocha: 56 m² — velmi velké studio s funkční dispozicí.
- Pohodlné patro: Umístění ve 2. patře.
- Příjemný výhled: Výhled na bazén.
- Ideální lokalita: Komplex Gardenia Hills na Slunečném pobřeží.
- Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní dovolenou nebo pro získání příjmu z pronájmu.
Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!
-
PSČ: 8224
-
Země: Bulharsko
Podrobnosti
Updated on 19 května, 2026 at 11:27 pm-
ID nemovitosti 53708
-
Cena 64,400€
-
Plocha 56 m²
-
Ložnice 1
-
Комната 1
-
Koupelna 1
-
Rok výstavby 2012
-
Typ nemovitosti Apartmán
-
Stav objektu Na prodej
-
Podlaží 2
-
Vzdálenost k moři 1100
-
Poplatek za údržbu (€/rok) 504