Двустаен апартамент в комплекс „Nessebar Fort Club“
  • 72,000€
  • 1,285€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 3
    Етаж
  • 56 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 1100
    Разстояние до морето
  • 784
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Уютен двустаен апартамент (56 м²) в комплекс Nessebar Fort Club, Слънчев Бряг!

Предлагаме за продажба функционален апартамент в един от най-търсените и семейни комплекси в курорта — Nessebar Fort Club (Несебър Форт Клуб). Апартаментът с площ 56 м² е разположен на 3-ти етаж и е ориентиран към тих вътрешен двор, което гарантира спокойствие и комфорт по време на почивка.

Комплексът е част от мащабния проект Fort Noks, който е известен със своята безупречна инфраструктура, огромни зелени площи и високо ниво на обслужване.

Ключови предимства и характеристики:

  • Тиха гледка към вътрешния двор: Прозорците и терасата гледат към благоустроената територия на комплекса с ландшафтен дизайн. Това е идеален вариант за тези, които искат да се наслаждават на тишината, далеч от шума на басейните и активните зони.

  • Функционално разпределение (56 м²): Апартаментът включва светла дневна с кухненски бокс и трапезария, уютна самостоятелна спалня, антре и баня. Всеки квадратен метър от площта е разпределен максимално ефективно.

  • Комфортен 3-ти етаж: „Златната среда“ за ваканционно жилище. Осигурява отлична осветеност, приятна гледка към градината и бърз достъп до апартамента. В сградата са инсталирани модерни асансьори.

  • Инфраструктура „Форт Нокс“: Собствениците имат достъп до безпрецедентен брой удобства:

    • 6 басейна за възрастни и деца с водни атракции.