Тристаен апартамент в комплекс „Villa Florence“
  • 295,000€
  • 2,892€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 2
    Спални
  • 2
    Бани
  • 2
    Етаж
  • 102 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 500
    Разстояние до морето
  • 1224
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Елегантен тристаен апартамент (102 м²) с гледка към морето и басейна във Villa Florence, Свети Влас!

Предлагаме за продажба луксозен семеен апартамент в един от най-елитните и архитектурно безупречни комплекси по крайбрежието — Villa Florence (Вила Флоренс). Апартаментът с площ от 102 м² е разположен на 2-рия етаж, предлагайки на собствениците ексклузивна комбинация от гледка към морето и дизайнерския басейн на комплекса.

Villa Florence — това е синоним на аристократичен стил, уединение и най-високо качество на живот в Свети Влас.

Ключови предимства и характеристики:

  • Панорамна гледка (Sea & Pool View): От прозорците и от просторната тераса се открива живописна гледка към лазурната морска шир и вътрешната територия с басейн. Благодарение на разположението на комплекса върху възвишение, морският хоризонт се вижда идеално, създавайки атмосфера на спокойствие и разкош.

  • Внушителна площ и разпределение (102 м²): Апартаментът разполага с просторна дневна с панорамно остъкляване, две светли самостоятелни спални и функционално антре. Пространството е изпълнено със светлина и морски въздух.

  • Два напълно оборудвани санитарни възела: Наличието на две бани е задължителен стандарт за имот от такова ниво. Това осигурява максимален комфорт и уединение за собствениците на основната спалня и техните гости.

  • Удобен 2-ри етаж: Оптимална височина, позволяваща да се усети близостта до ландшафтната градина и басейна, като същевременно се запазва отлична гледка към морето. В сградата са инсталирани безшумни асансьори от премиум клас.