Студио в комплекс „Aphrodite Park“
- 58,500€
- 2,340€/м2
Описание на имота
- Апартамент
- 1
- 1
- 2
- 25 m²
- 2012
- 1000
- 350
Описание
Компактно студио (25 м²) с изглед към парка в елитния комплекс Aphrodite Park, Слънчев бряг!
Предлагаме за продажба уютно студио в един от най-изисканите и зелени комплекси на курорта — Aphrodite Park (Афродита Парк). Апартаментът с площ 25 м² е разположен на удобния 2-ри етаж, като предлага на собствениците уникална комбинация от класическа архитектура и спокойна почивка сред природата.
Комплекс Aphrodite Park е част от известното семейство „Афродита“ и се отличава със своя аристократичен стил, използването на висококачествени материали и близостта си до огромен общински парк.
Ключови предимства и характеристики:
-
Изглед към градината и парка (Garden View): Прозорците и терасата гледат към безупречно поддържаната вътрешна територия и прилежащата паркова зона. Това гарантира на собствениците тишина, изключително чист въздух и липса на шум от пътища, създавайки атмосфера на уединение.
-
Функционално разпределение (25 м²): Въпреки компактния размер, пространството на студиото е обмислено до най-малкия детайл: зона за отдих, кухненски блок, антре и пълноценна баня. Това е идеален „бюджетен“ вариант за лична лятна почивка или високоликвиден обект за отдаване под наем.
-
Комфортен 2-ри етаж: Оптимална височина, осигуряваща бърз достъп до апартамента и приятен изглед към ландшафтния дизайн на комплекса. В сградата е инсталиран модерен безшумен асансьор.
-
Архитектура и стил: Комплексът е построен в средиземноморски стил с орнаменти, колони и балюстради, което придава на обекта специален статут и естетическа стойност.