Třípokojový apartmán v komplexu “Vista del Mar”
  • 140,000€
  • 2,000€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 2
    Ložnic
  • 1
    Koupelna
  • 3
    Podlaží
  • 70 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 100
    Vzdálenost k moři
  • 300
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Prostorný třípokojový byt (70 m²) v komplexu Vista del Mar, Ravda!

Nabízíme k prodeji prostorný třípokojový byt v komplexu Vista del Mar (Vista del Mar), který se nachází v malebné vesnici Ravda. Apartmán o rozloze 70 m² se nachází ve 3. patře.

Díky svému funkčnímu dispozičnímu řešení je tento byt skvělou nabídkou pro rodinnou dovolenou nebo jako perspektivní investice do nemovitosti. Komplex Vista del Mar nabízí vše potřebné pro klidnou dovolenou.

 

Klíčové výhody:

 

  • Prostorná plocha: 70 m² — funkční bydlení se třemi pokoji.
  • Pohodlné patro: Umístění ve 3. patře.
  • Ideální místo: Komplex Vista del Mar v Ravdě.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní dovolenou nebo získávání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Vista Del Mar
  • Město: Ravda
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8221
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 20 května, 2026 at 12:12 am
  • ID nemovitosti 55158
  • Cena 140,000€
  • Plocha 70 m²
  • Ložnic 2
  • Комнат 3
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2012
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Podlaží 3
  • Vzdálenost k moři 100
  • Poplatek za údržbu (€/rok) 300

Kontaktní informace

Julia Chomenko

Vyžádat informace o této nemovitosti