Studio v komplexu “Royal Beach Barcelo”
  • 85,000€
  • 1,700€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 4
    Podlaží
  • 50 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 300
    Vzdálenost k moři
  • 1100
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Prémiový ateliér (50 m²) s výhledem na bazén v Royal Beach Barcelo, Slunečné pobřeží!

Nabízíme na prodej luxusní a prostorný ateliér v jednom z nejprestižnějších pětihvězdičkových komplexů letoviska — Royal Beach Barcelo (Royal Beach Barcelo). Apartmán o rozloze 50 m² se nachází na 4. patře a je orientován na nádherný vnitřní areál s přímým výhledem na bazén.

Komplex Royal Beach Barcelo je symbolem luxusu a pohodlí v srdci Slunečného pobřeží, nabízející služby světové úrovně a bezkonkurenční infrastrukturu.

Klíčové výhody a charakteristiky:

  • Výhled na bazén (Pool View): Z oken a terasy se otevírá krásný výhled na kaskádu designových bazénů a krajinné zahrady komplexu. 4. patro zajišťuje ideální rovnováhu mezi soukromím a možností vychutnat si estetiku vnitřního dvora.

  • Impozantní plocha: Pro formát ateliéru je plocha 50 m² velmi komfortní. Prostor umožňuje efektivně vymezit odpočinkovou zónu, jídelní zónu a plně vybavený kuchyňský blok.

  • Služby 5 hvězdiček: Majitelé apartmánů mají přístup k infrastruktuře hotelu světové třídy: tři obrovské venkovní bazény, krytý bazén, jeden z největších wellness center na pobřeží, posilovna, sauny a masážní místnosti.

  • Lokalita „Super Center“: Komplex se nachází v samotném centru letoviska. Na území komplexu se nachází vlastní dvoupodlažní obchodní centrum (Mall), restaurace, bary a dětské herní zóny.