Studio v komplexu “Domenico”
  • 54,000€
  • 1,928€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 1
    Podlaží
  • 28 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 850
    Vzdálenost k moři
  • 364
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Útulné studio (28 m²) v novém komplexu Domenico, Slunečné pobřeží!

Nabízíme na prodej kompaktní a moderní studio v jednom z nejnovějších a stylových komplexů resortu — Domenico (Domenico). Apartmán o rozloze 28 m² se nachází ve 1. patře, nabízí majitelům kombinaci estetiky, pohodlí a vynikající polohy v centrální části Slunečného pobřeží.

Komplex Domenico se vyznačuje moderní architekturou v světlých tónech, kvalitním provedením a útulnou atmosférou, ideální pro klidnou relaxaci.

Klíčové výhody a vlastnosti:

  • Funkční dispozice (28 m²): Prostor studia je optimalizován pro pohodlné bydlení: odpočinková zóna, kompaktní kuchyňský kout a předsíň. Byt je světlý, s moderní koupelnou a kvalitním provedením. To je skvělá volba jak pro osobní letní dovolenou, tak pro pronájem.

  • Výhody 1. patra: Vysoké první patro zajišťuje rychlý a pohodlný přístup k apartmánu bez čekání na výtah. Terasa studia je ideálním místem pro ranní kávu na čerstvém vzduchu s snadným přístupem na vnitřní pozemek komplexu.

  • Moderní komplex: Domenico je objekt nové generace. Zde byly použity moderní stavební materiály a stylová interiérová řešení ve společných prostorách budovy.

  • Lokalita: Komplex se nachází v komunikativní oblasti. V pěší vzdálenosti se nacházejí celoroční supermarkety („Mladost“, „T-Market“), lékárny, banky a restaurace. K moři a široké písečné pláži je to přibližně 850 metrů.