Dvoupokojový apartmán v komplexu „Vip Vision“
- 125,000€
- 1,865€/m2
Popis nemovitosti
- Apartmán
- 1
- 1
- 3
- 67 m²
- 2012
- 800
- 670
Popis
Prostorný dvoupokojový apartmán s výhledem na město v komplexu Vip Vision, Slunečné pobřeží!
Nabízíme k prodeji prostorný dvoupokojový apartmán v komplexu Vip Vision, který se nachází v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. Apartmán o rozloze 67 m² se nachází ve 3. patře a má příjemný výhled na město. Je to skvělá nabídka pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo perspektivní investici, kterou lze výhodně pronajímat. Komplex Vip Vision nabízí vše potřebné pro klidnou dovolenou.
Klíčové výhody:
- Prostorná plocha: 67 m² pro komfortní bydlení.
- Pohodlné patro: Umístění ve 3. patře.
- Ideální místo: Komplex Vip Vision na Slunečném pobřeží.
- Flexibilita využití: Skvělá varianta pro vlastní odpočinek nebo získání příjmu z pronájmu.
Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!
-
PSČ: 8240
-
Země: Bulharsko
Podrobnosti
Updated on 18 května, 2026 at 9:40 pm-
ID nemovitosti 46395
-
Cena 125,000€
-
Plocha 67 m²
-
Ložnice 1
-
Комнат 2
-
Koupelna 1
-
Rok výstavby 2012
-
Typ nemovitosti Apartmán
-
Stav objektu Na prodej
-
Этаж 3
-
Расстояние до моря 800
-
Такса поддержки (€/год) 670