Dvoupokojový apartmán v komplexu “Vineyards Panorama”
  • 125,000€
  • 1,373€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 2
    Podlaží
  • 91 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 2700
    Vzdálenost k moři
  • 728
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Exkluzivní dvoustaen apартамент (91 m²) s panoramatickým výhledem na moře a bazén v The Vineyards Panorama, Aheloy!

Nabízíme k prodeji neobyčejně prostorný apартамент v elitním bloku Panorama, který je součástí slavného grand resortu The Vineyards. Byt impozantní plochy 91 m² se nachází na 2. patře a nabízí majitelům úchvatnou kombinaci výhledů na záliv a vnitřní infrastrukturu.

Blok „Panorama“ ospravedlňuje svůj název, nachází se na vyvýšenině, což zajišťuje nádherný výhled na pobřeží a pocit nekonečného prostoru.

Klíčové výhody a charakteristiky:

  • Okouzlující výhled (Sea & Pool View): Díky umístění bloku na kopci, z oken a terasy se otevírá panoramatický výhled na modré moře a stylovou vodní zónu komplexu. To je vzácná příležitost užívat si mořský horizont, obklopený zelenými pláněmi.

  • Rekordní plocha: Pro dvoustaen apартамент je plocha 91 m² výjimečná. To umožnilo vytvořit obrovský obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostornou světlou ložnici, velkou koupelnu s toaletou a prostornou terasu, která může sloužit jako plnohodnotná zóna pro odpočinek na čerstvém vzduchu.

  • Pohodlné 2. patro: Ideální výška, která zajišťuje skvělý výhled na území komplexu a moře, přičemž zůstává snadno přístupná. V budově jsou nainstalovány moderní tiché výtahy.

  • Prémiový status bloku: Blok „Panorama“ se vyznačuje moderním designem, vysokou kvalitou dokončovacích materiálů a vylepšenými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.