Dvoupokojový apartmán v komplexu „Villa Romana“
  • 55,000€
  • 1,000€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 2
    Этаж
  • 55 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 450
    Расстояние до моря
  • 660
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Prostorný dvoupokojový apartmán s výhledem do dvora v komplexu Villa Romana, Elenite!

Nabízíme k prodeji útulný dvoupokojový apartmán v komplexu Villa Romana, který se nachází v malebném letovisku Elenite. Apartmán o rozloze 55 m² se nachází ve 2. patře a má klidný výhled do upraveného dvora komplexu. Jedná se o vynikající nabídku pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo výhodnou variantu k pronájmu, která zajistí stabilní příjem. Komplex Villa Romana nabízí vše potřebné pro klidnou dovolenou.

 

Klíčové výhody:

 

  • Prostorná plocha: 55 m² pro komfortní bydlení.
  • Pohodlné patro: Umístění ve 2. patře.
  • Příjemný výhled: Výhled do dvora komplexu.
  • Ideální místo: Komplex Villa Romana v letovisku Elenite.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní odpočinek nebo získání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Vila Romana
  • Město: Elenite
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8252
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 10:49 pm
  • ID nemovitosti 48920
  • Cena 55,000€
  • Plocha 55 m²
  • Ložnice 1
  • Комнат 2
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2012
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 2
  • Расстояние до моря 450
  • Такса поддержки (€/год) 660

Kontaktní informace

Julia Chomenko

Vyžádat informace o této nemovitosti