Dvoupokojový apartmán v komplexu „Green Fort Suits“
  • 135,000€
  • 2,142€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 2
    Этаж
  • 63 m²
    Plocha
  • 2025
    Rok výstavby
  • 200
    Расстояние до моря
  • 913
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Prostorný dvoupokojový apartmán v Green Fort Suits, Slunečné pobřeží — ideální projekt pro úplnou personalizaci!

Nabízíme k prodeji prostorný dvoupokojový apartmán v komplexu Green Fort Suits, který se nachází v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. Apartmán o rozloze 63 m² se nachází ve 2. patře a prodává se nezařízený a před rekonstrukcí. Jedná se o jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti a realizaci jakéhokoli designového projektu od nuly, což je ideální pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro sebe nebo strategickou investici, kterou lze plně přizpůsobit požadavkům trhu.

 

Klíčové výhody:

 

  • Prostorná plocha: 63 m² pro komfortní bydlení.
  • Pohodlné patro: Umístění ve 2. patře.
  • Jedinečná příležitost: Stav bez nábytku a vybavení umožňuje vytvořit si design svých snů.
  • Ideální místo: Komplex Green Fort Suits na Slunečném pobřeží.
  • Flexibilita použití: Skvělá volba pro vlastní projekt nebo výhodnou investici.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Green Suites Fort
  • Město: Slunečné Pobřeží
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8256
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 10:06 pm
  • ID nemovitosti 47521
  • Cena 135,000€
  • Plocha 63 m²
  • Ložnice 1
  • Комнат 2
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2025
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 2
  • Расстояние до моря 200