Dvoupokojový apartmán v komplexu „Diamond Sky“
  • 71,000€
  • 1,203€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 6
    Этаж
  • 59 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 650
    Расстояние до моря
  • 495
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Prostorný dvoupokojový apartmán (59 m²) v 6. patře v komplexu Diamond Sky, Slunečné pobřeží!

Nabízíme k prodeji prostorný dvoupokojový apartmán v komplexu Diamond Sky, který se nachází v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. Apartmán o rozloze 59 m² se nachází v 6. patře, což zajišťuje krásný výhled. Je to skvělá nabídka pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo výhodnou investici k pronájmu, která zajistí stabilní příjem. Komplex Diamond Sky nabízí vše potřebné pro klidnou dovolenou.

 

Hlavní výhody:

 

  • Prostorná plocha: 59 m² pro komfortní bydlení.
  • Pohodlné patro: Umístění v 6. patře.
  • Ideální lokalita: Komplex Diamond Sky na Slunečném pobřeží.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní dovolenou nebo získávání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky!

  • Adresa: Diamond Sky
  • Město: Slunečné Pobřeží
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8240
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 11:40 pm
  • ID nemovitosti 51105
  • Cena 71,000€
  • Plocha 59 m²
  • Ložnice 1
  • Комнат 2
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2012
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 6
  • Расстояние до моря 650
  • Такса поддержки (€/год) 495

Kontaktní informace

Julia Chomenko

Vyžádat informace o této nemovitosti