Dvoupatrový dům v obci Medovo
  • 185,000€
  • 1,141€/m²

Popis nemovitosti

  • Dům
    Typ nemovitosti
  • 3
    Ložnic
  • 1
    Koupelna
  • 162 m²
    Plocha
  • 470 m²
    Plocha pozemku

Popis

Dvoupatrový dům se 3 ložnicemi (162 m²) na pozemku 470 m² — obec Medovo!

Nabízíme na prodej prostorný dvoupatrový dům, nacházející se v malebné obci Medovo. Objekt o rozloze 162 m² s pozemkem 470 m² kombinuje pohodlí moderního bydlení a výhody venkovského života v ekologicky čisté oblasti.

Klíčové výhody:

  • Impozantní plocha: Na 162 m² je rozumně rozloženo tři samostatné ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a další koupelny na každém patře.

  • Dvě patra: Klasická dispozice s jasným zónováním — společné odpočinkové zóny v prvním patře a soukromé ložnice ve druhém.

  • Udržovaný pozemek: Plocha 470 m² je ideální pro zřízení grilovací zóny, krajinného designu nebo parkovacího místa s minimálními náklady na údržbu.

  • Lokalita: Obec Medovo je známá svými minerálními prameny a unikátním mikroklimatem. Nachází se pouhých 15–20 minut jízdy od letoviska Slunečné pobřeží a moře.

  • Panoramatické vlastnosti: Díky výšce a umístění se z oken domu otevírají krásné výhledy na kopce a okolí.

  • Autonomie: Vlastní dům zaručuje soukromí a absenci měsíčních poplatků za údržbu, které jsou charakteristické pro uzavřené komplexy.

Kontaktujte nás pro více informací a organizaci prohlídky!

  • Adresa: Medovo
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8214
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 března, 2026 at 11:19 pm
  • ID nemovitosti 31055
  • Cena 185,000€
  • Plocha 162 m²
  • Plocha pozemku 470 m²
  • Ložnic 3