Dvoukomorový apartmán v komplexu “Sweet Homes 2”
  • 94,500€
  • 1,500€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 3
    Podlaží
  • 63 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 900
    Vzdálenost k moři
  • 1100
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Elegantní byt 2+kk (63 m²) v komplexu Sweet Homes 2, Slunečné Pobřeží!

Nabízíme k prodeji prostorný apartmán v jednom z nejkrásnějších a nejprestižnějších komplexů letoviska — Sweet Homes 2 (Svit Homs 2). Byt o velikosti 63 m² se nachází na 3. patře, nabízí majitelům kombinaci vkusného designu, pohodlí a soukromí v centrální části Slunečného Pobřeží.

Komplex Sweet Homes 2 je známý svou jedinečnou architekturou ve stylu “art deco”, nejvyšší kvalitou výstavby a elitní úrovní služeb.

Klíčové výhody a vlastnosti:

  • Funkční dispozice (63 m²): Byt s rozumným rozdělením prostoru: prostorný světlý obývací pokoj s vyhrazenou kuchyňskou zónou, prostorná samostatná ložnice, předsíň a moderní koupelna. Interiéry komplexu Sweet Homes se vždy vyznačují pozorností k detailům a použitím prémiových dokončovacích materiálů.

  • Pohled na ulici (Street View): Okna a terasa směřují na vnější stranu komplexu. To zajišťuje majitelům více klidu a soukromí ve srovnání s apartmány, které směřují na vnitřní dvůr s bazénem, kde v letní sezóně aktivní život neutichá až do pozdního večera.

  • Pohodlné 3. patro: Optimální výška pro bydlení — apartmán je plný světla, přičemž zůstává snadný přístup. V budově jsou nainstalovány moderní rychlovýtahy výtahy.

  • Infrastruktura Premium třídy: K dispozici majitelům je bohatý výběr vybavení:

    • Velký venkovní bazén s vodopádem a dětským sektorem.