Dvoukomorový apartmán v komplexu “Phoenix”
  • 133,000€
  • 2,216€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 4
    Podlaží
  • 60 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 350
    Vzdálenost k moři
  • 720
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Stylový byt 2+kk (60 m²) v komplexu Phoenix, Sv. Vlas!

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý apartmán v jednom z nejmodernějších a nejstylovějších komplexů na pobřeží — Phoenix (Fénix). Byt o rozloze 60 m² se nachází na 4. patře, což majitelům nabízí kombinaci vysoké kvality výstavby a vynikající polohy.

Komplex Phoenix je navržen v elegantním středomořském stylu a nachází se v elitní oblasti Sv. Vlas, jen pár kroků od moře a veškeré prémiové infrastruktury.

Klíčové výhody a vlastnosti:

  • Prostorné uspořádání: Na ploše 60 m² je realizován velmi harmonický obytný prostor: světlý obývací pokoj s vyhrazenou kuchyňskou zónou, útulná samostatná ložnice, funkční předsíň a moderní koupelna.

  • Vysoké 4. patro: Zajišťuje dostatek přirozeného světla po celý den, vynikající ventilaci čerstvým mořským vánkem a příjemný výhled na architektonický komplex nebo hory. V budově jsou nainstalovány moderní tiché výtahy.

  • Prémiová lokalita: Komplex se nachází jen kousek od slavného jachtařského přístavu Marina Dinevi. Tato oblast má rozvinutou infrastrukturu, nejlepší restaurace, butiky a pěší zóny.

  • Infrastruktura Phoenix: K dispozici majitelům je venkovní bazén s dětským koutkem, nádherně upravená zahrada s krajinářským designem, zóny pro odpočinek a slunění, recepce a hlídané parkoviště.

  • Kvalita a komfort: Při výstavbě byly použity vysoce kvalitní materiály, které zajišťují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, což činí apartmán vhodným jak pro letní dovolenou, tak pro celoroční bydlení.