Dvoukomorový apartmán v komplexu “Sunny View Central”
  • 73,500€
  • 1,336€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 4
    Podlaží
  • 55 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 750
    Vzdálenost k moři
  • 715
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Stylový byt 2+kk (55 m²) v komplexu Sunny View Central, Slunečné Pobřeží!

Nabízíme k prodeji atraktivní apartmán v jednom z nejmodernějších a nejžádanějších komplexů jižní části letoviska — Sunny View Central (Sunny View Central). Byt o velikosti 55 m² se nachází ve 4. patře, což majitelům nabízí kombinaci funkčnosti, klidu a blízkosti k nejznámější pláži na pobřeží — Cocoa Beach.

Komplex Sunny View Central se vyznačuje stylovou architekturou, vysokou kvalitou provedení a vynikající úrovní vnitřních služeb.

Klíčové výhody a charakteristiky:

  • Funkční dispozice (55 m²): Prostor apartmánu je maximálně efektivně využit: světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, útulná samostatná ložnice, předsíň a koupelna. Byt je ideální jak pro osobní letní odpočinek, tak pro pronájem.

  • Výhled na město a okolí (City View): Okna a terasa směřují na vnější stranu komplexu. To zajišťuje majitelům dodatečný klid, žádný hluk od bazénu a zón aktivního odpočinku, a také příjemný výhled na městskou architekturu a hory v dálce.

  • Pohodlné 4. patro: Optimální výška, která zajišťuje dostatek přirozeného světla a soukromí. V budově jsou nainstalovány moderní rychlé tichá výtahy.

  • Prémiová lokalita: Komplex se nachází v jižní, klidnější části Slunečného Pobřeží. V pěší vzdálenosti se nachází rozvinutá městská infrastruktura: supermarkety, restaurace a zastávky dopravy. Do historického města Nessebar se dá dojít pěšky za 15–20 minut.