Garsoniéra v komplexu “Topoli”
  • 51,000€
  • 1,214€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 1
    Podlaží
  • 42 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 950
    Vzdálenost k moři

Popis

Prostorná garsonka (42 m²) s výhledem do dvora v komplexu „Topoli“, Slunečné pobřeží!

Nabízíme k prodeji útulnou a světlou garsonku v obytné budově „Topoli“ (Topoli), nacházející se v klidné severozápadní části letoviska Slunečné pobřeží. Byt o rozloze 42 m² se nachází v 1. patře a je orientován na udržovaný vnitřní dvůr.

Budova „Topoli“ se vyznačuje nízkými poplatky za údržbu a výhodnou polohou v oblasti s rozvinutou městskou infrastrukturou, což činí tuto nemovitost skvělou volbou jak pro letní dovolenou, tak pro dlouhodobé bydlení.

Klíčové výhody a charakteristiky:

  • Výhled do vnitřního dvora: Okna směřují na klidné pozemky. To zajišťuje soukromí, absenci hluku z ulice a příjemný výhled na zeleň.

  • Pohodlné uspořádání (42 m²): Rozloha garsonky je výrazně větší než standardní varianty, což umožňuje funkčně rozdělit prostor na odpočinkovou zónu, jídelnu a plně vybavený kuchyňský blok. V bytě je předsíň a koupelna.

  • 1. patro: Ideální volba pro ty, kteří ocení rychlý přístup k bydlení. Absence potřeby používat výtah nebo schody je obzvlášť výhodná pro starší osoby nebo rodiny s kočárky.

Vlastnosti objektu:

  • Nízké poplatky za údržbu: Budova městského typu, což minimalizuje roční náklady na údržbu.

  • Poklidná atmosféra: Na rozdíl od velkých hotelových komplexů zde panuje ticho a intimní atmosféra.

  • Kvalitní výstavba: Budova je určena k celoročnímu užívání.

Lokalita:

Objekt se nachází v komunikativní a klidné oblasti: